All for Joomla All for Webmasters
Станови

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ПОРТА БУЊАКОВЕЦ

Add to bookmarkAdded
 • Издавање
 • 550.00 €
 • - Изнајмување станови
 • Центар до Карпош 4 Населба
 • од 70 до 90 м2 Квадратура
 • Deluxe Опременост на стан
 • 2 Купатила
 • 2 Спални
 • 90 m2 Квадратура
 • Градежно Тип на земјиште

Станот е преубаво уреден и организиран. Располага со 90м2, дневен престој, кујна со трепезариски дел, две спални соби, гостински тоалет, бања, балкон. Поседува централно греење, клима, интернет, САТ ТВ. На само 8минути од центарот на градот. 

 • Инвентар
 • Map
 • Лифт
 • Парно греење
 • Клима
 • На кат
 • Гаража
 • Подрум
 • Струја