All for Joomla All for Webmasters
Станови

СЕ ИЗДАВА СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА

Add to bookmarkAdded
 • Издавање
 • 250.00 €
 • - Изнајмување станови
 • Центар до Карпош 4 Населба
 • од 30 до 50 м2 Квадратура
 • Deluxe Опременост на стан
 • 1 Купатила
 • 1 Спални
 • 45 m2 Квадратура
 • Градежно Тип на земјиште

Станот располага со 45м2 организирани со: дневен престој со трепезариски дел и кујна, мал балкон, спална соба, тоалет. Поседува и сопствено гаражно место. 

Објектот е изграден пред година дена. Станот е веднаш вселив и е комплетно опремен со нов мебел. 

 • Инвентар
 • Map
 • Лифт
 • Парно греење
 • Клима
 • На кат
 • Гаража
 • Струја
 • Вода