All for Joomla All for Webmasters
Станови

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН К ВОДА

Add to bookmarkAdded
 • Издавање
 • 250.00 €
 • - Изнајмување станови
 • Кисела вода Населба
 • од 90 до 150 м2 Квадратура
 • Deluxe Опременост на стан
 • 1 Купатила
 • 2 Спални
 • 93 m2 Квадратура
 • Градежно Тип на земјиште

СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧЕН КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ПОЗАДИ ЕКОНОМСКОТО УЧИЛИШТЕ.
ОБЈЕКТ 2009Г.ГРАДБА,МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕН.
ВНАТРЕШНАТА ПОВРШИНА НА СТАНОТ Е 57М2,ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ДВЕ БАЊИ,ИЗЛЕЗ ВО СОПСТВЕН ДВОР-ТЕРАСА ВО ПОВРШИНА ОД 36М2.
ЧИСТА СОПСТВЕНОСТ.ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

 • Инвентар
 • Map
 • Приземје