All for Joomla All for Webmasters
Станови

ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

Add to bookmarkAdded
 • Продажба
 • 1,050.00 €
 • - Продажба на станови
 • Аеродром Населба
 • од 50 до 70 м2 Квадратура
 • од 2000 год. до 2014 год. Година на изградба
 • 1 Купатила
 • 2 Спални
 • 62 m2 Квадратура

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО ЗГРАДА НА АДОРА,ВО ПОВРШИНА ОД 62М2,6 КАТ,ИСТОЧНА ОРИЕНТАЦИЈА
СТАНОТ Е ВСЕЛИВ.

 • Инвентар
 • Map
 • Лифт
 • Парно греење
 • На кат