All for Joomla All for Webmasters
Станови

ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Add to bookmarkAdded
 • Продажба
 • 46,000.00 €
 • - Продажба на станови
 • Центар до Тафталиџе 2 Населба
 • од 30 до 50 м2 Квадратура
 • од 2000 год. до 2014 год. Година на изградба
 • 1 Купатила
 • 1 Спални
 • 45 m2 Квадратура

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НОВОГРАДБА ВО ТАФТАЛИЏЕ БЛИЗУ ДО ОУ КОМЕНСКИ НА САМО 200М ВОЗДУШНО ОД СИТИ МОЛ.
СТАНОТ Е ОРИЕНТИРАН ЗАПАД,ИМА БАЛКОН,ДВОРНА ПОВРШИНА.
ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СО ИМОТЕН ЛИСТ.

 • Инвентар
 • Map
 • Приземје