All for Joomla All for Webmasters
Станови

ЧЕТИРИСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Add to bookmarkAdded
 • Продажба
 • 110,000.00 €
 • - Продажба на станови
 • Капиштец Населба
 • од 70 до 90 м2 Квадратура
 • од 2000 год. до 2014 год. Година на изградба
 • 3 Спални
 • 85 m2 Квадратура

СЕ ПРОДАВА ЧЕТИРИСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ ВО РЕЛАТИВНО НОВА ЗГРАДА.
СТАНОТ СЕ НАОЃА НА ПРИЗЕМЈЕ,ЗГРАДА ОД ВКУПНО 25 СТАНА.ПОСЕДУВА НЕЗАВИСЕН ВЛЕЗ А ТАКВАТА ПОЛОЖБА ДОЗВОЛУВА ИСТИОТ ДА СЕ КОРИСТИ И КАКО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
ОД ПРОСТОРИИ ПОСЕДУВА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИСКИ ДЕЛ И КУЈНА(СО ПРОЗОР,МОЖЕ И ДА СЕ ИЗДВОИ)
ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ГОЛЕМА БАЊА.
ПОДРУМСКА ПРОСТОРИЈА ВРЗАНА СО СТАНОТ,ПОПЛОЧЕНА,ОРГАНИЗИРАНА СО РАФТОВИ.
ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ,ХРАСТОВ ПАРКЕТ.

 • Инвентар
 • Map
 • Парно греење
 • Приземје
 • Подрум