All for Joomla All for Webmasters
Станови

СЕ ИЗДАВААТ ДВА СТАНА ПОЗАДИ РАМСТОР

Add to bookmarkAdded
 • Издавање
 • 300.00 €
 • - Изнајмување станови
 • Центар до Тафталиџе 2 Населба
 • од 30 до 50 м2 Квадратура
 • Deluxe Опременост на стан
 • 1 Купатила
 • 1 Спални
 • 45 m2 Квадратура
 • Градежно Тип на земјиште

Се издаваат комплетно опремени станови со нов мебел во Центарот на градот. Располагаат со по 45м2, една спална соба, дневен престој, кујна, балкон, бања. Двата се на четврти кат еден до друг.

Нудат одлични услови за живеење, како и за фирма. 

 • Инвентар
 • Map
 • Лифт
 • Парно греење
 • Клима
 • На кат
 • Гаража