All for Joomla All for Webmasters
Станови

СЕ ИЗДАВА ПРЕКРАСНО УРЕДЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Add to bookmarkAdded
 • Издавање
 • Јави се за цена
 • - Изнајмување станови
 • Центар до Карпош 4 Населба
 • од 50 до 70 м2 Квадратура
 • Deluxe Опременост на стан
 • 1 Купатила
 • 2 Спални
 • 60 m2 Квадратура
 • Градежно Тип на земјиште

Прекрасен, нов стан позициониран на шести кат. Располага со 60м2, дневен престој со трепезариски дел и засебна кујна, две спални соби, бања, балкон. Нов мебел комплет опремен со бела техника, тв, интернет, кабловска !!!!

 

 • Инвентар
 • Map
 • Лифт
 • Парно греење
 • Клима
 • На кат
 • Гаража
 • Струја
 • Вода